Ardian Nuhiu e vlerëson Feyenoordin, por nuk e nënçmon kualitetin e ekipit që drejton

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka deklaruar në konferencën për media se përballja me Feyenoordin, do të jetë një eksperiencë e mirë për të si trajner dhe për lojtarë. Ai shtoi e njohin shumë mirë Feyenoordin, të cilin e kanë analizuar dhe e dinë se nga mund të vjen rreziku.

“Do të jetë një eksperiencë e mirë, si për mua si trajner e po ashtu edhe për…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy