Arne Slot thotë se fati dhe tifozët ishin vendimtar në kualifikimin e Feyenoordit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Feyenoordi eliminoi Dritën nga Liga e Konferencës, pas fitores 3:2 në ndeshjen e kthimit.

Trajneri i skuadrës holandeze, Arne Slot, ka deklaruar pas ndeshjes se Drita u tregua e rrezikshme.

Sipas tij, fati dhe tifozët ishin vendimtar në fitore dhe kalim tutje.

“Të paktën nuk ishte një lojë e mërzitshme. Pothuajse çdo sulm nga Drita çoi në një mundësi për ta. Faktori i fatit dhe tifozë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy