Australia dhe Zelanda e Re tërhiqen nga Kupa e Botës në ragbi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Australia dhe Zelanda e Re janë tërhequr nga Kupa e Botës në ragbi për shkak të “shqetësimeve të mirëqenies dhe sigurisë së lojtarëve” në lidhje me COVID-19.

Gara për meshkuj, femra dhe personave me karrocë janë planifikuar të zhvillohen në Angli këtë vjeshtë.

Australia dhe Zelanda e Re e kanë konsideruar ‘’të pasigurt për…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy