Barça ka marrëveshje me Gersonin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Barcelona po bën të pamundurën për ta transferuar mesfushorin brazilian Gerson gjatë kësaj vere, ka njoftuar ESPN të martën.

Mësohet se Barça ka arritur marrëveshje personale me Gersonin, por jo edhe skuadrën e Flamengos, me të cilën 23-vjeçari ka kontratë deri në fund të vitit 2023.

Te Barcelona po e shohin Gersonin si përforcim të duhur për mesfushën dhe janë të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy