Barcelona e Atletico barazojnë, “buzëqesh” Real Madridi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Barcelona dhe Atletico kanë barazuar pa gola në kryendeshjen e javës së 35-të në La Liga, rezultat ky që i shkon më shumë përshtati Real Madridit.

Të dyja ekipet zhvilluan një ndeshje të baraspeshuar, ku rastet nuk munguan.

Vendasve iu anulua një gol për pozicion jashtë loje, kur Araujo arriti të mposhte Oblakun me kokë. Skuadra e Simeones ndërkohë rrezikoi disa herë përmes…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy