Barcelona interesohet për Moratan

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesim për sulmuesin spanjoll Alvaro Morata, përcjellë “AS” të premten. Te Barcelona po e shohin Moratan si zgjidhje ideale për sulmin dhe së shpejti pritet të kontaktojnë Atletico Madridin, ekip me të cilin sulmuesi ka kontratë deri në vitin 2023.

Morata është i huazuar te Juventusi në fillim të këtij edicioni por duket se ekipi nga Serie A nuk e ka…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy