Barcelona interesohet për Sterlingun

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skuadra e Barcelonës ka shprehur interesim për sulmuesin e Manchester Cityt, Raheem Sterlingun.

Mësohet se Barcelona së shpejti do ta kontaktojë Cityn në lidhje me transferimin e Sterlingut gjatë kësaj vere. Te Barcelona po e shohin Sterlingun si përforcim të duhur për sulmin dhe zëvendësim ideal për francezin Antoine Griezmann, që pritet të largohet nga klubi gjatë kësaj vere.

Sterling mund të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy