Barcelona pritet ta transferojë Agueron

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Krerët e Barcelonës kanë dhënë dritën e gjelbër për transferimin e Sergio Agueros. Agueros i skadon kontrata me Manchester Cityn këtë verë dhe do të jetë lojtar i lirë, raporton “Mundo Deportivo”.

Barcelona do t’i ofrojë 32-vjeçarit kontratë. Aguero vet është i vendosur të transferohet te klubi i madh i La Ligas dhe është i gatshëm të pranojë…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy