Bardhi shënon nga gjuajtja e lirë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Enis Bardhi ka shënuar golin e avantazhit për Maqedoninë Veriore nga gjuajtja e lirë.

Futbollisti i Levantes ka realizuar në minutën e shtatë në duelin kundër Lichtensteinit.

Takimi po zhvillohet në stadiumin “Todor Proeski” në Shkup.

Maqedonia është në Grupin J bashkë me Armeninë, Gjermaninë, Rumanin dhe Islandën.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy