Baseli triumfon ndaj Partizanit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Baseli e ka fituar me lehtësi ndeshjen e parë ndaj Partizanit me rezultat 3:0.

Ndeshja e vlefshme për rrethin e dytë të Ligës së Konferencës u dominua nga vendasit.

Valentin Stocker (43’ 80’) dhe Arthur (52’) realizuan në këtë ndeshjen për ekipin zviceran.

Për Baselin, Pajtim Kasami luajti ndeshje të plotë, Taulant Xhaka 65 minuta, ndërsa Edon Zhegrova 25 sosh.

Advertisement

Ndeshja kthyese do…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy