Batatina krenar me Llapin evropian

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është ndarë i kënaqur me triumfin e ekipit të tij në finalen e Kupës së Kosovës.

Llapi e mposhti në finalen e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, skuadrën e Dukagjinit pas penalltive pasi koha e rregullt dhe vazhdimet përfunduan pa gola.

Pas ndeshjes, trajneri Batatina ka thënë se ndihet krenar që e ka shkruar historinë duke e fituar…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy