Berat Gjimshiti mbështet kombëtaren: Bëj tifo për ju nga shtëpia!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Berat Gjimshiti mbështet kombëtaren: Bëj tifo për ju nga shtëpia!

Mëkat i madh është mungesa e tij në një sfidë të tilë por skuadrat e forta dhe me karakter e tregojnë veten edhe në situate të tilla siç është mungesa e Berat Gjimshitit.

Muri kuqezi nuk do të jetë ndaj Polonisë pas atij dëmtimi të pafatë që pësoi në Hungari por gjithsesi ai nuk mund të mungojë dhe premton mbështetje të madhe dhe pse nga shtëpia.

Në një postim në Instagram, mbrojtësi i Atalantës shkruan se operacioni shkoi mire dhe se i falenderon të gjithë për mbështetjen pa harruar djemtë kuqezi që luajnë sonte.

“Ju falenderoj te gjithve per mbeshtetjen ne ditet e fundit ❤❤

Advertisement

Operacioni ishte i suksesshëm dhe do kthehem sa me shpejt ne fushe ????????

sonte do bej tifo nga shtëpia dhe i uroj shume fat shokëve të skuadrës????❤????

@fshforg

Grazie a tutti per i messaggi❤

Advertisement

L’intervento e riuscito molto bene..

presto tornero sul campo ????????????

@atalantabc”

Ndërkohë që siç u mësua pas ndërhyrjes se koha e rikuperimit të lojtarit shqiptar është të paktën 30 ditë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy