Bernardeschi do të largohet nga Juventusi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi i krahut, Federico Bernardeschi do të largohet nga skuadra e Juventusit në fund të këtij sezoni, ka raportuar të martën “Calciomercato”.

Bëhet e ditur se krerët e Juventusit po planifikojnë ta shesin 27-vjeçarin, i cili nuk ka bindur me paraqitjet e tij këtë sezon.

Bernardeschi këtë sezon ka 38 paraqitje në të gjitha garat dhe ka tri asistime.

Ai është pjesë e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy