Besart Berisha arrin rekord me Western Unitedin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Besart Berisha ka arritur një rekord me skuadrën e tij Western Unitedin. Të shtunën, ai me skuadrën e humbi në udhëtim te Wellington Phoenix me rezultatin 3:0, por shënoi një tjetër sukses në futbollin australian.

Berisha dhe futbollisti tjetër, Connor Pain, u bënë dy futbollistët e parë të këtij ekipi që kanë arritur shifrën e 50 paraqitjeve për klubin. Në duelin e humbur…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy