Bielsa dëshiron që Alioski të mbetet te Leedsi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trajneri i Leeds Unitedit, Marcello Bielsa dëshiron që futbollisti shqiptar Ezgjan Alioski të mbetet pjesë e ekipit anglez edhe pas përfundimit të këtij edicioni, ka shkruar sajti “TeamTalk” të mërkurën.

Alioski ka kontratë me Leedsin deri në fund të sezonit dhe mësohet se klubi tashmë i ka ofruar rinovimin e kontratës pasi nuk ka arritur marrëveshje me Galatasarayn. Bielsa e sheh Alioskin si…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy