Bjeshkatarët bëjnë thirrje të evitohen vizitat në veri të Kosovës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Federata Bjeshkatare Alpiniste e Kosovës u ka bërë thirrje turistëve dhe bjeshkatarëve që të evitojnë vizitat në veri të Mitrovicës.

Kjo federatë përmes një njoftimi ka thënë se ‘këshillon kundër çdo vizite apo udhëtimi jo esencial në pjesën veriore te Mitrovicës si dhe komunave të Zveqanit, Zubin Potokut dhe Leposaviqit, për shkak të potencialit të…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy