Boksieri maroken përpiqet t’ia kafshojë veshin kundërshtarit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një boksier i peshës së rëndë nga Maroku u përpoq t’ia kafshonte veshin kundërshtarit të tij nga Zelanda e Re në meçin në Lojërat Olimpike të Tokios.

Përpjekja e Youness Baalla për të kopjuar Mike Tysonin ndodhi vonë në raundin e tretë të humbjes së tij nga David Nyika. Kafshimi duket se nuk pati ndikim dhe Nyika kaloi në çerekfinale me vendim…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy