Bruce do të jetë në krye të Newcastles edhe sezonin tjetër

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Steve Bruce është i bindur se do të jetë trajner i skuadrës së Newcastle Unitedit edhe sezonin e ardhshëm.

Bruce 61-vjeçar që ia siguroi Newcastlet mbetjen në Premier League edhe për edicionin tjetër, ka shtuar se tashmë ka nisur planet për të krijuar ekipin. Ai ka thënë se drejtuesit e klubit kanë besim në të dhe se i kanë garantuar se do ta mbajnë deri në përfundim…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy