City, i vendosur për të luajtur finalen e parë të Championsit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Te Manchester City janë të vendosur për ta shkruar historinë në Ligën e Kampionëve. E për ta bërë një gjë të tillë, mbrojtësi John Stones ka thënë se City duhet ta eliminojë Paris Saint-Germainin në gjysmëfinale për ta prekur finalen e Championsit.

Në konferencën për shtyp ta mbajtur të hënën, Stones ka thënë se ai dhe bashkëlojtarët…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy