City në epërsi pas pjesës së parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Golin i Kevin de Bruyne ka bërë dallimin në pjesën e parë të ndeshjes së Championsit mes Manchester Cityt dhe Borussia Dortmundit.

Në “Etihad”, City po udhëheq 1:0 pas 45 minutave të parë.

De Bruyne realizoi në minutën e 19-të pas një aksioni të rrjedhshëm të anglezëve.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy