Costa vendos të kthehet te Gremio

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Douglas Costa me shumë gjasë do të kthehet te skuadra e Gremios këtë verë.

“Tuttomercatoweb” njofton se i huazuari i Juventusit, aktualisht te Bayern Munichu, do të lëvizë drejt Brazilit në verë. Futbollisti i krahut e ka edhe një vit tjetër në kontratë me “bianconerët” dhe rikthehet në Brazil pas një aventure jo të suksesshme në Bundesligën e Gjermanisë, me…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy