Depay do t’i bashkohet Barcelonës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sulmuesi holandez Memphis Depay do të jetë përforcimi i parë i skuadrës së Barcelonës në afatin kalimtar të verës, ka njoftuar “Mundo Deportivo” të martën.

Mësohet se Depay tashmë ka zgjedhur skuadrën e Barcelonës për të vazhduar karrierën dhe gjithçka pritet të bëhet zyrtare brenda këtij muaji.

Mësohet se Depay është pajtuar me kontratë…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy