Domgjoni largohet nga Zuerichu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori Toni Domgjoni është larguar nga skuadra e Zuerichut. Ishte ekipi zviceran, ai që të premten nëpërmjet një njoftimi në “Facebook” ka falënderuar Domgjonin për kontributin e dhënë dhe i ka dëshiruar suksese në karrierë. Domgjoni do të largohet nga Zuerichu në fund të këtij edicioni si lojtar i lirë, kur edhe i skadon kontrata.

“Faleminderit për përkushtimin…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy