Drita-Feyenoord, formacionet zyrtare

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës, nën-kampioni i Superligës së Kosovës FC Drita do të zhvillojë ndeshjen e parë kundër gjigantit holandez Feyenoord.

Takimi i sotëm është i pari mes Dritës dhe Feyenoordit, i cili është i vlefshëm për raundin e dytë kualifikues të UEFA Conference League, përcjell KosovaPress.

Po ashtu, të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy