Driton Kuka shtjellon për KOHËN idenë për Këshillin Kombëtar të Sportit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nga Bjeshkët e Roglas në Slloveni, ku po e përgatit ekipin elitar për Botëror e Lojëra Olimpike, Driton Kuka të martën doli me idenë për të themeluar Këshillin Kombëtar të Sportit në Kosovë. Përmes një postimi në rrjetet sociale, trajneri i Kosovës në xhudo, ka thënë se Këshilli Kombëtar është domosdoshmëri dhe se sporti në Kosovë është…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy