Dukagjini kualifikohet në finale të barazhit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dukagjini e ka fituar ndeshjen gjysmëfinale të barazhit për ngjitje në Superligë, duke mposhtur me rezultat 2:1 Flamurtarin, ndeshje e cila u transmetua ekskluzivisht në KTV.

Dukagjini kaloi në epërsi qysh në minutën e 22-të me anë të Fatlum Gashit, i cili realizoi super gol nga gjuajtja e lirë.

Në vazhdim ndeshja ishte e baraspeshuar dhe të dyja skuadrat u treguan shumë të kujdesshme, deri në…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy