Dy herë kampionia e UFC-së sfidon Kim Kardashianin për një ndeshje boksi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kampionia e dyfishtë e UFC-së, Amanda Nunes, ka sfiduar yllin e televizionit dhe modës, Kim Kardashian, për një ndeshje boksi mes tyre.

Nunes ka qenë një tipar i popullarizuar i sporteve luftarake gjatë vitit të fundit, dhe me këtë lëvizje ajo dëshiron që fama e saj të rritet.

Gjithsesi, një thirrje e till erdhi në formë shakaje pasi presidenti i UFC-së, Dana White, kishte folur pas meçit…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy