E enjtja vendimtare e Demhasajt dhe Lenjanit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shkëlqim Demhasaj kishte mundësi të qëndronte te Luzerni dhe të luante deri në fund të sezonit aktual në Superligën e Zvicrës. Por ai vendosi të bënte një hap prapa në karrierë. U largua nga skuadra elitare e Zvicrës, Luzerni, për t’u transferuar te klubi i Kategorisë së Dytë të Zvicrës, Grasshoppersi. Afërsisht si Demhasaj veproi edhe Ermir Lenjani, që u largua nga…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy