Edhe Shpëtim Bajoku kampion ballkanik

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas Bashkim Bajokut, titull të kampionit të Ballkanit ka siguruar edhe vëllai i tij, Shpëtim Bajoku. Ballkaniku për seniorë po mbahet në Zagreb të Kroacisë dhe doli të jetë garë shumë e suksesshme për vëllezërit Bajoku.

Shpëtimi garoi në finale të kategorisë deri 64 kilogramë dhe e mposhti njërin prej boksierëve më të mirë të Shqipërisë, Rexhildo…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy