Eliminohet edhe Zejnullahu nga Evropiani

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hatixhe Zejnullahu është karateistja e radhës që është eliminuar nga kampionati Evropian që po mbahet në Poreç të Kroacisë.

Zejnullahu e kategorisë deri 55 kilogramë humbi nga karateistja e Rumanisë, Alexandra Pop.

Nga ora 17:00, karateistët e Kosovës dhe ata të Shqipërisë do të përballen ndërmjet vete në Kampionatin Evropian, në konkurrencë ekipore, që po…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy