Emery përgatit ekipin për finalen e Ligës së Evropës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Villarreali i ka vazhduar përgatitjet para duelit të fundit në kampionat.

Villarreali luan kundër Real Madridit, dhe më pas do të luajë kundër Manchester Unitedit në finalen e Ligës së Evropës.

Pasi e kryesoi Grupin I, Villarreali mposhti Arsenalin, Dinamo Zagrebin, Dinamo Kievin e Salzburgun në rrugën drejt finales.

“Nëndetësja e verdhë” aktualisht është në vendin e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy