Evertoni do ta lejojë largimin e Walcottit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Theo Walcott, nuk do të jetë pjesë e Evertonit në sezonin e ri. Klubi nga Liverpooli, do ta lejojë largimin e 32-vjeçarit në fund të këtij edicioni, shkruan “Football Insider”.

Sulmuesi i krahut është i huazuar te Southamptoni deri në fund të kampionatit. Por, në fund të qershorit i skadon kontrata me Evertonin dhe do të mbetet lojtar i lirë.

Walcotti është paraqitur në 19…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy