Finalja e Ligës së Kampionëve edhe zyrtarisht zhvendoset në Portugali, lejohet prania e 12 mijë tifozëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Finalja e Ligës së Kampionëve, e planifikuar të luhet më 29 maj në Stamboll, edhe zyrtarisht është zhvendosur në Portugali.

Chelsea dhe Manchester City do të udhëtojnë drejt Portos për ta zhvilluar finalen e këtij sezoni të Championsit, më saktësisht në ”Estadio do Dragao”, ku do të jenë të pranishëm 12.000 tifozë.

UEFA e konfirmoi një gjë të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy