Flamurtari e Dukagjini kërkojnë “finalen” e barazhit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Për Flamurtarin paraqitja në ndeshje barazhi nuk është diçka e re. Në situatë të tillë skuadra prishtinase ishte edhe tri herë të tjera.

Të premten Flamurtari do të përballet në barazh të Ligës së Parë me Dukagjinin dhe kërkon të shfrytëzojë përvojën që ka në këto ndeshje përcaktuese.

Dy herë Flamurtari ka dështuar në barazh dhe…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy