Formacionet zyrtare: Edi REJA bën ndryshime, zbardhen titullarët e Hungari–Shqipëri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Formacionet zyrtare: Edi REJA bën ndryshime, zbardhen titullarët e Hungari–Shqipëri

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan sot në 20:45 me Hungarinë në “Puskas Arena”.

Dueli vlen për javën e shtatë të ndeshjeve kualifikuese të Kupës së Botës Katar 2022.

Për duelin e sotëm, kuqezinjtë kanë shanse për të marrë një rezultat pozitiv, që do mbante gjallë shpresat për vendin e dytë në grup.

Si Rossi dhe Reja kanë bërë zgjedhjet e tyre, duke bërë publike edhe vendosjet në fushë.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy