FOTO/ “Përjetësisht”, koreografia fantastike e tifozave kuqezi në Air Albania

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ “Përjetësisht”, koreografia fantastike e tifozave kuqezi në Air Albania

Shqipëria po luan me Poloninë në Air Albania, takimin që vlen për kualifikueset e Botërorit 2022.

Prezent në impiantin gjigand janë edhe 22 mijë tifozë.

Tifozët sh

qiptarë vijnë në këtë ndeshje duke shpalosur një koreografi perfekte. Mbi flamurin  gjigand kuqezi shkruhet: “Përjetësisht”.

Advertisement

Ekipi Kombëtar ka nevojë shumë për lojtarin e 12-të, sidomos në një ndeshje të tillë. Shqipëria dhe Polonia luftojnë për një vend që të çon në Play Off të botërorit.

Takimi i sotëm është tejet i rëndësishëm, për të mos thënë vendimtar.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy