Futbollistet amerikane në kërkim të medaljes së pestë të artë olimpike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përfaqësuesja e SHBA-së në futboll (femrat), është në një flluskë të veten për Lojërat Olimpike të Tokios. Dhe kjo nuk është vetëm për shkak të kufizimeve ndaj koronavirusit.

Fitueset e Kupës së Botës janë bërë të afta të kufizojnë të gjithë zhurmën e jashtme – debatet në dukje të pafundme të mediave sociale, ekspertët…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy