Futbollistët e Japonisë synojnë medalje të artë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ekipi olimpik i Japonisë në futboll i ka nisur përgatitjet për Lojërat Olimpike që nisin të premten e ardhshme dhe përfundojnë më 8 gusht. Lojërat Olimpike do të mbahen në Tokio të Japonisë.

Përzgjedhësi i Japonisë, Hajime Moriyasu në konferencën e mbajtur të enjten ka theksuar se synojnë ta fitojnë medaljen e artë olimpike dhe të bëhen konkurrent edhe me shtetet…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy