Guardiola krenar me paraqitjen e lojtarëve të tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, është shprehur krenar me paraqitjen e skuadrës së tij. City fitoi 2:0 ndaj PSG-së dhe kaloi në finale të Championsit, për herë të parë.

“Është për të gjithë ne dhe për klubin. Jam jashtëzakonisht krenar dhe mendimet e para janë për lojtarët që nuk kanë luajtur sonte. Ata të gjithë e meritojnë të luajnë,…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy