Hungari-Shqipëri, mbyllet në barazim pjesa e parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Hungari-Shqipëri, mbyllet në barazim pjesa e parë

Është mbyllur në barazim pjesa e parë e sfidës kualifikuese për Boterorin mes Hungrasië dhe Shqipërisë.

45 minutat e para u mbyllën me shifrat e bardha 0-0.

Një pjesë e parë ku rastet për shënim ishin të pakta për të dyja ekipet, por ata që e dominuan më shumë lojën ishin kuqezinjtë e Edi Rejës.

Kujtojmë që një mungesë e madhe për Shqipërinë në minutat në vijim do jetë ajo e Berat Gjimshitit, i cili doli i dëmtuar nga loja.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy