Insigne e Gattuso do të largohen nga Napoli

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insigne do të largohet nga skuadra në fund të këtij sezoni, së bashku me trajnerin Gennaro Gattuso ka raportuar të mërkurën “Corriere dello Sport”.

Mësohet se Insigne ka refuzuar rinovimin e kontratës që i skadon vitin e ardhshëm dhe për këtë arsye do të largohet nga Napoli. Krerët e Napolit për kartonin e Insignes po kërkojnë të paktën 30…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy