Interi e fiton derbin ndaj Romës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kampioni i ri i Italisë, Interi e ka fituar derbin e xhiros së 36-të të Series A kundër Romës.

“Zikaltrit” triumfuan me rezultat 3:1.

Marcelo Brozoviq (11’), Matias Vecino (20’) dhe Romelu Lukaku (90’) realizuan golat e fitores për skuadrën e trajnerit Antoni Conte.

Golin e vetëm për Romën e shënoi Henrikh Mkhitaryan në minutën e 31-të. Me 88 pikë, Interi është lider….

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy