Interi nxjerrë në shitje Vidalin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arturo Vidal do të largohet nga Interi gjatë kësaj vere.

Mediat italiane kanë raportuar të martën se drejtuesit e klubit dëshirojnë ta shesin kilianin pasi nuk janë të kënaqur me paraqitjet e tij.

Vidal ka kontratë me Interin deri në vitin 2022. Për mesfushorin 33-vjeçar interesim kanë shprehur dy skuadra.

Flamengo dhe Marseille janë ekipet që e dëshirojnë kilianin. Por, thuhet se…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy