Jamesi do të largohet nga Evertoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolumbiani James Rodriguez është i lirë të largohet nga skuadra e Evertonit gjatë këtij afati kalimtar.

Mediumet angleze kanë raportuar të enjten, se drejtuesit e klubit i kanë bërë me dije mesfushorit se mund të largohet pasi nuk ka bindur me paraqitjet e tij sezonin e shkuar.

James verën e shkuar iu bashkua Evertonit nga Real Madridi dhe në edicionin e tij të parë me fanellën e ekipit anglez, regjistroi…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy