Jamesi kërkon të largohet nga Evertoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

James Rodriguez tashmë po konsideron një largim nga Evertoni.

Kolumbiani nuk është i lumtur në Angli dhe dëshiron të ndërrojë kampionat. Sipas mediave në ishull, James mund të rikthehet në La Liga.

Interesim për kolumbianin ka shprehur Atletico Madridi.

29-vjeçari me Evertonin në Premier League ka pesë gola dhe katër asistime në 18 paraqitje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy