Joshua e Fury përballen më 14 gusht në një stadium të veçantë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Anthony Joshua dhe Tyson Fury kanë finalizuar datën për përballjen e tyre unifikuese të kategorisë së rëndë.

Dy yjet britanikë të kategorisë së rëndë të boksit profesionist do të kryqëzojnë dorëzat në një stadium të krijuar veçanërisht për meçin e tyre, ka theksuar promotori Eddie Hearn.

Joshua dhe Fury do të luftojnë më 14 gusht në…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy