Juventusi pas Di Marias

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Juventusi është duke planifikuar të përforcohet. Skuadra italiane thuhet se e dëshiron sulmuesin e krahut, Angel di Maria.

Sulmuesi argjentinas që është pjesë e Paris-Saint Germainit, është në vitin e fundit të kontratës dhe nuk e ka vazhduar ende.

Në verën e këtij viti Di Maria do të jetë futbollist i lirë.

Sipas “France Football”, drejtuesit e klubit italian janë duke punuar për ta bindur argjentinasin të transferohet në Torino.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy