Kastrati shënon dhe ia siguron Ujpesit trofeun e Kupës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mbrojtësi i krahut të djathtë, Lirim Kastrati e ka shënuar golin e vetëm në finale të Kupës së Hungarisë.

Me golin e shënuar në minutën e 101-të, skuadra e tij Ujpesti e ka fituar Kupën e Hungarisë.

Ndeshja finale e Kupës hungareze u zhvillua të hënën, ndërsa mbrojtësi i Kosovës luajti gjatë tërë këtij takimi.

Për Ujpestin ishte trofeu i 11-të…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy