KB Peja triumfon në Mitrovicë, Berisha lojtari i ndeshjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Klubi basketbollistik Peja ka shënuar fitore ndaj KB Trepçës. Ndeshja e zhvilluar në Mitrovicë përfundoi me rezultat 72-58.

KB Peja ka shënuar fitoren e pestë në këtë edicion duke qëndruar në pozitën e parë të tabelës. Ajo ka një ndeshje më pak të zhvilluar, raporton KOHA.

Lojtari më i dalluar në këtë ndeshje ishte Dardan Berisha duke shënuar 18 pikë, nëntë kërcime dhe tetë asistime.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy