Kololli: Rasti im i fundit për një kontratë të madhe

Pinterest LinkedIn Tumblr +

(Blick) – Benjamin Kololli e di që nuk ka ndjekur një rrugë normale në karrierë. Ai nuk ka nënshkruar kantatën e tij të parë profesionale deri në moshën 22-vjeçare. Kololli bëri debutimin e tij në “Challande League” dhe duhej të priste kohën e tij.

Vetëm në Lozanë në vitin 2016 ai bëri përparimin e tij. Pikërisht sepse iu desh një kohë e gjatë…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy